DJ's

DJ Craig Hampson

DJ Craig Hampson začal s DJingem na konci roku 1980, kdy se formovaly první stavební kameny house music. "První party, na které jsem chodil, byly v legendárním klubu v Anglii s názvem Eclipse. Tehdy byla malá nebo žádná definice mezi různými styly taneční hudby. DJs, jako je Sasha, Carl Cox a Grooverider byli všichni průkopníky vlastních stylů taneční hudby, hráli společně na jednom pódiu a ačkoli  měli rozhodně svůj vlastní jedinečný zvuk, hráli více či méně stejné nahrávky. "
 
DJ Craig Hampson hrál pro Eviction Sound System na počátku 90. let (odnož Exodus Sound System, který organizoval velké volné open-air akce a party ve warehousech v Severní Londýn) a ko-organizoval pravidelné klubové noci v podzemím klubu v Lutonu,  North London v roce 1995.
 
Poté, co přijel do České republiky v roce 1996 DJ Craig Hampson se pravidelně objevoval na české housové scéně a byl residentním DJem v klubech v Olomouci (Depo 8) a v Brně (Mescalito), a po přestěhování do Prahy v roce 1998 DJ Craig Hampson byl rezidentem v mnoha klubech, včetně Radosti FX (dvakrát zvolen jedním z nejlepších klubů na světě podle UK ministry magazine), Palác Akropolis (Bikini Jazz), a Chateau Rouge (Joy jelly).

 

foto foto foto