DJ's

alt

  DJ EVSON

...jen málokterému českému DJi se v posledních letech podařilo něco takového jako právě DJane Evson. Když skoro před sedmi lety začínala v pražském klubu Studio 54 pod taktovkou DJ Marcose a dale pak pod vedením dnes již legendárního DJ Trávy, sama ještě určitě netušila, že o si pár let později vychová svoji věrnou generaci clubberů, pro které bude značka EVSON zárukou kvalitně stráveného času vždy a všude. Po raketovém startu po roce 2007 v pražském klubu Valentino se DJ. Evson zařadila mezi nejvytíženější DJs nejenom na české taneční scéně, ale i v zahraničí.

Není se čemu divit: své publikum si odjakživa dokázala rozmazlit svým talentem a schopností kombinovat v energických setech trendy současné taneční scény spojené s prvky uplifiting houseové hudby, tech house či electro-progressivem. Za svoji residentní party THE BLOND POWER v klubu Valentino získává v roce 2009 cenu Nejlepší gay DJ roku. Ať už se Vám DJ Evson představí v plážovém klubu někde v cizině nebo se postaví za gramofony v nejprestižnějších pražských klubech současnosti, dostává její nezaměnitelný sound během chvilky celý dancefloor do varu.

Na rozdíl od většiny DJs současné taneční scény, je DJ Evson mistryní v komunikaci se svým publikem - nestává se, že by na chvilku spustila své publikum z očí. Není proto divu, že po této bývalé modelce na podzim 2009 sahají mimo jiné i nejprestižnější pražské kluby jako například SaSaZu či Cloud 9 sky bar & lounge na střeše hotelu Hilton Prague.

" …no a co pro mě znamená Cloud 9 ?

Mít Prahu jako na dlani, mít ten nekvalitnější servis, mít ten nejlepší koktejl....mít své 9.nebe ! "

 

DJ Evson DJ Tony M DJ KAO OUI
Notice: Undefined offset: 1 in /www/doc/www.cloud9.cz/www/inc/djs.php on line 102
DJ Petr Dobeš Dj Vilém DJ Adam Dobeš DJ Ufi DaMan Michal Strnad IBY POP NU DUO Mr. G DJ Petr K
foto foto foto