DJ's


alt

 DJ KAO OUI

Kao Oui je takový ten klasický filmový scénář, kdy se 15 letá “Maličká”, náhodou dostala na ohromný festival, kde celou noc fascinovaně pozorovala kolem dějící se scenérii. O to víc jí fascinovalo pozadí toho všeho. Díky své zvědavosti se stala součástí několika projektů.  

Po 5 letech se dostává k technice, a po dalších 2 letech přišla před první publikum. Spadla do hudebního kolotoče bleskově a za tu dobu už si stihla zahrát na spousty vyhlášených místech. …Roxy, Storm, Retro, Acropolis, Chapeau Rouge, Shadow.

Při exkluzivních příležitostech zahrála v luxusních prostorách SOHO restaurant & Lounge, Pachtův Palác, Tančící Dům, na Fashion přehlídce v industriálních prostorách Kolbenova, Palladium, Arcády Pankrác, Vítkovský památník, Intercontinental hotel. Byla a letos opět bude součástí programu Prague Pride.

Pravidelně hraje na střeše Hilton hotelu v Cloud9, v Icon hotel a v HardRock Café. Reportovala nespočet vyhlášený českých eventů a po tom všem co poznala, tomu propadá stále dál.

Hraje především do deephousového stylu, ovšem díky své křehkosti si neodpustí emotivní  vocálové prvky ať už známé či oldschoolové. Prioritou je pro ní rovnováha mezi spokojeným publikem a patřičnou atmosférou v danou hodinu dle prostředí a nálady.

 
DJ Evson DJ Tony M DJ KAO OUI
Notice: Undefined offset: 1 in /www/doc/www.cloud9.cz/www/inc/djs.php on line 102
DJ Petr Dobeš Dj Vilém DJ Adam Dobeš DJ Ufi DaMan Michal Strnad IBY POP NU DUO Mr. G DJ Petr K
foto foto foto